Ogród Świateł rozbłyśnie nie tylko w Warszawie

Królewna Śnieżka, Lampa Aladyna, Piotruś Pan – Ogród Świateł rozbłyśnie, aż w 3 miastach Polski

Po dużym sukcesie zeszłorocznej edycji Ogrodu Świateł – Alicja w Krainie Czarów w Krakowie, która zachwyciła blisko 300 000 zwiedzających, również i w tym sezonie jesienno-zimowym, postanowiliśmy rozświetlić Kraków, Chorzów oraz Warszawę. Tematyka wystaw w każdym z tych miast będzie nawiązywała do innej bajkowej krainy.

Każda z trzech wystaw odbywać się będzie na świeżym powietrzu przez 4 miesiące w sezonie 2021/22. We wszystkich Ogrodach czekać będzie na zwiedzających m.in. kilkadziesiąt tematycznych instalacji świetlnych, atrakcji multimedialnych, pokazy laserowe wraz z pełną oprawą dźwiękową oraz video-mappingi (w Chorzowie oraz Warszawie), pokazy kilkunastometrowych choinek multimedialnych oraz drzewa udekorowane przez ponad pół miliona kolorowych świateł LED.

Podobnie jak w Warszawie, w pozostałych lokalizacjach wszystkie figury świetlne zostały otoczone multimedialnymi iluminacjami, które współgrają z dźwiękiem, obrazem i muzyką. Nie zabraknie również elementów zabaw i wyzwań dla najmłodszych, które dodatkowo urozmaicą zaczarowane spacery oraz licznych photo-pointów rozmieszczonych na terenie parków, które pomogą uwiecznić zaczarowane chwile spędzone z rodziną.

Każde wydarzenie pełni rolę wystawy plenerowej i, aby cieszyć się ich urokiem, nie jest wymagana bezpośrednia interakcji z żadnymi eksponatami. Dla komfortu zwiedzających, zakup biletów online będzie limitowany i możliwy wyłącznie na wybrane godziny zwiedzania. Bilety dostępne będą online na stronie www.bilety.ogrodswiatel.pl oraz w kasach stacjonarnych.

Więcej informacji na www.ogrodswiatel.pl